EN İYİ BOŞANMA AVUKATI

EN İYİ BOŞANMA AVUKATI

Gaziantep avukat,gaziantep boşanma avukatı, gaziantep boşanma avukatları,gaziantep ceza davası,gaziantep ceza davası avukatı,gaziantep ceza davası avukatları,gaziantep tazminat dava,gaziantep tazminat davası avukatı,avukat,ceza avukatı,ceza davası avukatı,boşanma avukatı

En iyi boşanma avukatı, bence müvekkiline en faydalı olan avukattır. Yani avukatlar arasında en iyisi hangisi diye bir ayrım yapmayı doğru bulmuyorum. Önemli olan, avukatın verdiği hizmet sırasında müvekkiline en yüksek kalitede bir fayda sağlaması, sonuca giden yolda hukuk kurallarına bağlı olarak en yüksek verimi elde etmesidir. Bunun için de aslında her avukat meslektaşım en iyi avukat olma yolunda bir adaydır.

Gaziantep için konuyu ele alırsak, Gaziantep’te faaliyet gösteren üç bine yakın avukat bulunuyor. Gaziantep’teki avukatlar arasında en iyi avukat ayrımı yapmak oldukça zor. Bunun yerine işini en iyi yapan tüm avukatlar için en iyi avukat sözünü daha uygun buluyorum. Tabi işin bir de mizah yönü var. Mesela biz avukatlar için de en iyi müvekkil sorusu gündeme gelebilir. Bizim için de en iyi müvekkil hukuk kurallarına saygı duyan ve avukatına güvenen müvekkildir.

Şimdi bu en iyi araştırmasını bir yana bırakırsak, Ulu Önderin dediği gibi bir tek şeye ihtiyacımız var o da çok çalışmak sözünü hiç aklımdan çıkarmam. Ne iş yaparsak yapalım gerçekten daha çok çalışmaya ihtiyacımız var. Hele ki her geçen gün değişen ve gelişen hukuki ilişkileri düşünürsek çağın gerisine düşmemek ve hatta ilerisine gitmek adına gerçekten çok çalışmak gerektiğini düşünüyorum.

Paylaş